SEO Katalog
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 3644
  • Kategorii: 18
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 3

O nas:

Oferujemy Państwu możliwość dodania swojej strony do naszego katalogu SEO. Promuj swoją witrynę z nami i dodaj ją już dziś do naszego katalogu! Gwarantujemy że się nie zawiedziesz.

Angielski Online

Reklama Google

Budowa nieruchomości biurowych

Budowa nieruchomości biurowych MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi zważając na indywidualne preferencje Klienta i tworząc inwestycje o nieschematycznej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania dają możliwość na prostą w realizacji aranżację i dostosowanie do szczególnych, często specjalistycznych oczekiwań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są nowoczesne metody i utrzymywane najwyższe normy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość oferowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B usytuowane w atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa oferując swoim Klientom całościową obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” instaluje pasieki na dachach swoich biurowców. profesjonalny zespół ludzi realizując swoją pracę służy w razie potrzeby fachową pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest zarazem partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z jednym z największych specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Szczegóły strony mixgroup.pl:

Podlinkuj stronę mixgroup.pl:

Budowa nieruchomości biurowych

Odwiedziny robotów: